Piyano Kursu Ankara

Piyano Kursu Ankara


piyano kursu ankara
piyano kursu ankara

Piyano kursu ankara

Piyano Kursu Ankara, Çağlar Müzik KursuRoyal Academy Müzik sertifika – diploma programının   yetkili eğitim ve sınav merkezidir.Bu konuda ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. Solfej, armoni ve diğer teorik bilgiler tamamlayıcı olarak piyano kursu içeriğinde yer almaktadır. Kursumuzu başarı ile tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesi verilir.Ders günü ve saatleri sizin boş vakitlerinizle öğretmenlerimizin  programlarındaki uygun saatlere göre ortaklaşa belirlenmektedir. Uygun olduğunuzda kursumuzu ziyaret ederseniz  kulak ve yetenek seviyesinin belirlenmesinin ardından ders günü ve saatiyle ilgili  programlamayı birlikte yapabiliriz.

Piyano kursu alabilmek için öğrencinin müzik kulağının yeterli olması gerekmektedir. Öğrencinin müzikal anlamda yetenekli olup olmadığını anlayabilmek için kulak ve yetenek testlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz yetenek testimizden faydalanmak için randevu almanız gerekmemektedir.

Ücretsiz Deneme Dersi:

Piyano Kursu Ankara’da yapabileceğiniz 2 derslik deneme dersi ile ders alacağınız öğretmen ile tanışıp kurs ortamı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz deneme dersi yapabilmek için lütfen eğitim almak istediğiniz şubemizden telefonla randevu alınız.

Leave a Reply

Çağlar Müzik Orkestrası Konser Şöleni
Her Hafta 1 Videomuz Yayınlanacak.

5.Hafta Videosu: Çağlar Müzik Kursu Oda Orkestrası –
Minik Solistler Konseri
Solist: Elif Ece Cansever (5 Yaşında)
Çağlar Oda Orkestrası


Önceki Hafta Videolarımız İçin Tıklayın

SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI. İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker